Dziś ponownie zabieram Was do pewnego pięknego, historycznego miejsca na Dolnym Śląsku.
Właśnie tam w obecności swoich bliskich i przyjaciół wyjątkowa młoda para bawiła się, świętując swój wyjątkowy dzień ślubu.

Tak właśnie zrobili to Agnieszka i Dominik, którzy z Londynu przylecieli do polski i tego dnia wypełnili Pałac Sulisław swoją radością, energią i ogromnym ciepłem rodzinnym, które tak bardzo z nich emanowało.

Pracując wspólnie z Zuzanną Karetta podczas tego ślubu odczuwaliśmy ogromną przyjemność bycia wśród ludzi, którzy dzielą się swoimi emocjami, zapraszają nas do swojego świata byśmy mogli przeżywać to wraz z nimi. Muszę przyznać że zdażyło mi się uronić łzę wzruszenia podczas tej niezwykle ciepłej i radosnej ceremonii, w innej zaś chwili śmialiśmy się podczas przyjęcia pełną gębą.

Nieustannie fotografowaliśmy i intensywnie przeżywaliśmy ten dzień ze wszystkimi obecnymi. Ta wspaniała atmosfera powstała również w wyniku doskonałej współpracy z Manufakturą Przyjęć ( Aneta Gąsior i Agnieszka Włodarska ), a także MekeMeUp ( Marta Morawiecka ) gdyż dzięki nim było po prostu w 100% profesjonalnie. Na szczęście nie moje słowa mają oddać klimat ślubu a zdjęcia jakie tam zrobiliśmy, a zatem zapraszamy serdecznie na poniższy reportaż.