Gabrielę i Haithem’a było mi dane poznać dopiero w dniu ślubu. Oczywiście jak wszystkie moje pary okazali się być przemili, radośni i zakochani w sobie. Ślub odbył się w ciepłą i bardzo burzową lipcową niedzielę. Państwo Młodzi postawili na klasyczny, zamkowy styl z odważnymi złotym akcentami i mnóstwem pięknych kwiatów.

Ceremonia odbyła się w urokliwym kościółku pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela.  Okolice Zamku w Baranowie Sandomierskim jak i sam kościółek są niesamowicie klimatyczne. Jakby zatrzymał się tam czas. Po wykwintnym obiedzie znaleźliśmy chwilę na zdjęcia z rodziną i krótką sesję portretową, która ze względu na niezapomnianą burzę odbyła się we wnętrzach zamku. Zapraszam do lektury i dziękuję Gabrysi i Hajfiemu za zaufanie !

 

Fotografia_SlubnaAdamLudwikPhotography 2AdamLudwikPhotography 3AdamLudwikPhotography 4AdamLudwikPhotography 5AdamLudwikPhotography 6AdamLudwikPhotography 7AdamLudwikPhotography 8AdamLudwikPhotography 9AdamLudwikPhotography 10AdamLudwikPhotography 11AdamLudwikPhotography 12AdamLudwikPhotography 13AdamLudwikPhotography 14AdamLudwikPhotography 16AdamLudwikPhotography 17AdamLudwikPhotography 18AdamLudwikPhotography 19AdamLudwikPhotography 20AdamLudwikPhotography 21AdamLudwikPhotography 22AdamLudwikPhotography 23AdamLudwikPhotography 24AdamLudwikPhotography 25AdamLudwikPhotography 26AdamLudwikPhotography 27AdamLudwikPhotography 28AdamLudwikPhotography 29AdamLudwikPhotography 30AdamLudwikPhotography 31AdamLudwikPhotography 32AdamLudwikPhotography 33AdamLudwikPhotography 34AdamLudwikPhotography 35AdamLudwikPhotography 36AdamLudwikPhotography 37AdamLudwikPhotography 38